Restaurace Pacalůvka se nachází v klidné části v Havířově-Životicích nedaleko Těrlické přehrady. Restaurace nabízí stylové prostředí, které přímo vybízí k příjemnému posezení s přáteli, či k uspořádání svatební hostiny, narozeninové párty, nebo jakékoliv soukromé oslavy. Restaurace Pacalůvka Vám nabízí široké využití prostor, jak pro individuální či skupinové posezení, pro pořádání večírků, svateb či firemních prezentací.

V okolí restaurace se nachází všem jistě známá Těrlická přehrada a v nedalekých Životicích památník obětem druhé světové války. Rovněž se nedaleko naší restaurace nachází Těrlický přírodní okruh, na kterém se po znovuobnovení pořádají každoročně závody silničních motocyklů pod názvem „Zlatý kahanec“.

V naší restauraci nabízíme českou kuchyni, polední menu, minutková jídla, speciality z grilu a mnoho dalších gastronomických pochoutek. Samozřejmostí je také široká nabídka nápojů od nealka až po milovníky lahodných vín. Z našeho nápojového lístku si vybere opravdu každý.

V letních měsících si můžete odpočinout na letní zahrádce, která se nachází hned za naší restaurací. Vzhledem ke klidné lokalitě, ve které se restaurace Pacalůvka nachází a blízkosti těrlické přehrady je naše letní zahrádka v letních měsících hojně využívaná cykloturisty, kteří se k nám pravidelně a rádi vracejí pro osvěžení po dlouhých a náročných výletech. Zahrádka je samozřejmě oplocena a tak je postaráno i o bezpečí vašich ratolestí.

Pro řidiče je vyhrazeno několik parkovacích míst přímo u naší restaurace.

Otevírací doba

Pondělí

14:00 - 22:00

Úterý

14:00 - 22:00

Středa

14:00 - 22:00

Čtvrtek

14:00 - 22:00

Pátek

14:00 - 24:00

Sobota

12:00 - 24:00

Neděle

12:00 - 22:00

Kontaktní formulář
Naplánovat trasu

Naše užitečné výhody & služby pro vás

Cateringové služby

Restaurace Pacalůvka zajišťuje veškeré cateringové služby za příznivé ceny. Zajistíme Vám kompletně jakoukoliv akci včetně teplé a studené kuchyně a pronájmu našich prostor pro soukromou oslavu

Prostory k pronájmu

V naší restauraci si můžete také pronajmout prostory pro rodinnou oslavu, svatbu, nebo pracovní schůzi. Pro menší akci máme zařízenou banketku a pro větší si můžete pronajmout velký sál.

Venkovní posezení

V letních měsících se u nás můžete občerstvit na letní zahrádce. Ta je vzhledem k poloze restaurace hojně využívána nejen návštěvníky Těrlické přehrady, ale také cyklisty

Napsat recenzi

Vaše hodnocení

Cena
Dostupnost firmy
Personál
Servisní služby
Jídlo
Publikuji ...
Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno
Vyplňte prosím všechny položky
Ralf 21.5.2016 01:58
Cena
Dostupnost firmy
Personál
Servisní služby
Jídlo

Výborná restaurace. Doporučuji!

Počet dalších hodnocení: 0 Zobrazit další hodnocení